GRODNO
Niedziela,
23 czerwca
2024 roku
 

10 października 2021 roku

Z głębi serca

14 października. ŚW. ŁUKASZA


❧✿❧
Czcigodny Księże
Pawle Zwierzyński!
Z okazji 22. rocznicy święceń kapłańskich przesyłamy moc serdecznych życzeń. Niech Jezus Chrystus, którego codziennie trzymasz w swych kapłańskich rękach, błogosławi każdy Twój dzień, Matka Boża otula swą miłością i opieką, a Duch Święty pomaga pełnić posługę duszpasterską i obficie udziela swoich darów. Życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha, radosnych i szczęśliwych dni oraz tylko życzliwych ludzi obok.
Ruch apostolski „Margaretka” i parafianie z Wornian i Worony
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi
Józefowi Bogdziewiczowi
z okazji urodzin życzymy dobrego zdrowia, radości, uśmiechu, zadowolenia z posługi kapłańskiej, dobrych i życzliwych ludzi na drodze życia. Niech Pan Jezus zawsze będzie Twoim Przyjacielem i chroni od wszelkiego zła, Duch Święty oświeca swoim światłem, a Matka Boża przytula do swego serca. Szczęść Boże na długie lata!
Wdzięczni wierni parafii św. Kosmy i Damiana w Ostrowcu
❧✿❧
Czcigodnemu Ojcu Proboszczowi
Antoniemu Porzeckiemu
z okazji 20. rocznicy święceń kapłańskich życzymy dobrego zdrowia na długie lata, siły i wytrwałości w posłudze duszpasterskiej. Niech Cię zawsze oświecają promienie Miłosierdzia Bożego, a Maryja Panna prosi swego Syna o potrzebne Ci łaski. Serdecznie dziękujemy za mądre nauki i za pragnienie zbliżyć nas do Boga. Niech praca w naszej parafii przynosi dobre owoce.
Z szacunkiem i wdzięcznością parafianie kościoła św. Franciszka z Asyżu w Świsłoczy
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Denisowi Szmyginowi
z okazji imienin składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan Bóg codziennie obdarza Cię swymi łaskami: mocnym zdrowiem, pogodą ducha, mądrością i pomyślnością w posłudze duszpasterskiej. Niech Najświętsza Maryja Panna i święty patron nieustannie się opiekują, a Anioł Stróż czuwa nad Tobą i pomaga godnie przeżywać każdy dzień.
Z modlitwą członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym z Międzyrzecza
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Arturowi Małafiejowi
z okazji imienin serdecznie życzymy potrzebnych łask od Boga Wszechmogącego, opieki Matki Najświętszej i hojnych darów Ducha Świętego. Niech zdrowie zawsze Ci sprzyja, radość i siły nigdy nie opuszczają, a obok będą życzliwi ludzie. Niech Jezus wspiera w każdej sprawie, a święty o. Pio nieustannie czuwa nad Tobą. Dziękujemy za dobre słowa, wrażliwość i czułość.
Z szacunkiem i modlitwą wierni parafii Grodno-Augustówek
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Andrzejowi Pyszyńskiemu
z okazji urodzin przesyłamy serdeczne życzenia: mocnego zdrowia, światła w duszy, pokoju, cierpliwości, szczęśliwego uśmiechu na twarzy, życzliwych serc obok, gotowych przyjść z pomocą, a także wielu radosnych chwil na drodze życia. Niech każdy dzień będzie wypełniony szczęściem, radością, dobrocią i nadzieją. Niech Matka Najświętsza wraz ze swoim Synem zawsze mają Cię w swojej opiece i towarzyszą przez całe życie, abyś zawsze z wielką radością służył Bogu i ludziom. Bardzo Cię doceniamy i modlimy się o długie życie dla Ciebie. Serdecznie dziękujemy za każdą Twoją posługę w sakramentach, każde przyjazne słowo i radę, za to, że jesteś bardzo dobrym gospodarzem swojej świątyni. Modlimy się, kochamy, szanujemy i jesteśmy z Ciebie dumni!
Z wdzięcznością Komitet kościelny i parafianie kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusa w Rędzinowszczyźnie
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi
Igorowi Anisimowowi
z okazji urodzin i 10. rocznicy posługi duszpasterskiej w naszej parafii składamy serdeczne życzenia. Życzymy opieki Matki Bożej, hojnych darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg uświęci drogę Twojego życia, umocni umysł i serce, aby słowo, które wychodzi z Twoich ust, stało się ogniem światła i siłą naszej wiary. Niech Ciało i Krew Zbawiciela tak mocno zjednoczą Cię z Bogiem, abyś nigdy nie odwrócił się od Niego, i niech nasza żarliwa i serdeczna modlitwa będzie dla Ciebie wsparciem w realizacji wszystkich planów i zamiarów na niwie Pana i w Twoim życiu. Szczęść Boże na długie lata!
Z darem modlitwy grupa modlitewna i parafianie kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Słonimiu

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  192

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.