GRODNO
Niedziela,
23 czerwca
2024 roku
 

11 października 2020 roku

Z głębi serca

RÓŻAŃCOWA MB


❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Michałowi Steckiewiczowi
z okazji imienin przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Każdy z nas całym sercem chętnie słucha słów Twojego kazania, rady czy wsparcia w szczęśliwych chwilach lub w trudnej sytuacji życiowej. Twoja mądrość, dobroć i troska o ludzi zawsze są dla nas wzorem w życiu codziennym. Dziękujemy za nieskończone oddanie Kościołowi i miłość do ludu Bożego! Niech Twe prawe dzieło nadal będzie przynosić obfite owoce, a najlepszym darem niech będzie długie i radosne życie. Serdecznie prosimy Boga o wielką cierpliwość i dużo sił dla Ciebie. Życzymy dobrego zdrowia, światła duchowego i mądrości, Bożej pomocy i błogosławieństwa w sprawach na co dzień, w niełatwej pracy i w dobrych uczynkach. Niech każdy Twój dzień będzie pod opieką Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny, a przy wsparciu niebiańskiego patrona św. Michała Archanioła, niech Twe dobre uczynki będą hojnie wynagradzane dla dobra parafian i naszego kościoła!
Z modlitwą wierni parafii Trójcy Przenajświętszej w Berdówce
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Pawłowi Zwierzyńskiemu
z okazji 21. rocznicy święceń kapłańskich składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia na długie lata, pokoju i błogosławieństwa Bożego. Niech światło Chrystusa oświeca Twą drogę życiową, a Matka Boża prowadzi Cię najpiękniejszą drogą do świętości i otacza swoją opieką.
Ruch apostolski „Margaretka” oraz parafianie z Wornian i Worony
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Denisowi Szmyginowi
z okazji imienin z całego serca życzymy mocnego zdrowia i radości na każdy dzień. Niech Jezus Chrystus, który powołał Cię do kapłaństwa i powierzył pełnienie tej odpowiedzialnej posługi, obdarza wszelkimi łaskami i błogosławieństwem, Matka Najświętsza otula swym płaszczem, a święty patron opiekuje się w każdej chwili Twego życia.
Z pamięcią w modlitwie członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym z Międzyrzecza
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi
Michałowi Steckiewiczowi
z okazji imienin życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej na każdy dzień, orędownictwa św. Michała Archanioła, a także mocnego zdrowia na długie lata, radości i cierpliwości w niełatwej posłudze kapłańskiej. Z całego serca dziękujemy za dobroć i otwartość, szczerość i ofiarną posługę.
Z modlitwą i szacunkiem wierni z parafii św. Kazimierza, Pierwomajsk-Nieciecz
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi
Igorowi Anisimowowi
z okazji urodzin przesyłamy serdeczne życzenia: opieki Matki Bożej i hojnych darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg oświęca drogę Twojego życia, umacnia Twój umysł i serce, aby Słowo, które wychodzi z Twoich ust, stało się ogniem światła i mocą naszej wiary. Niech Ciało i Krew Zbawiciela tak mocno zjednoczy Cię z Bogiem, abyś nigdy nie odszedł od Niego, a nasza żarliwa i szczera modlitwa niech Cię wspiera w realizacji wszystkich planów i zamiarów na niwie Pana Boga i w Twoim życiu. Szczęść Boże na długie lata!
Z darem modlitwy parafianie z kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP w Słonimiu
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Andrzejowi Pyszyńskiemu
z okazji urodzin życzymy mocnego zdrowia, radości, zadowolenia z posługi kapłańskiej, dobrych i życzliwych ludzi na drodze życia. Niech Jezus zawsze będzie Twoim Przyjacielem, Duch Święty oświeca swoim światłem, a Matka Boża przytula do swojego serca.
Byli parafianie z parafii Mścibów
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi
Antoniemu Kozłowskiemu
z okazji 16. rocznicy posługi w naszej parafii z całego serca życzymy mocnego zdrowia, łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życia. Dziękujemy za oddaną pracę w naszej wspólnocie, opiekę duchową, troskę o świątynię, uwagę do każdego wierzącego, szczerą modlitwę, dobry uśmiech i wielkie serce.
Wierni ze wsi Malinowa
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Andrzejowi Pyszyńskiemu
z okazji urodzin przesyłamy serdeczne życzenia: wszelkich łask Bożych, dobrego zdrowia, sił i wytrwałości, nieustannego zapału w głoszeniu Słowa Bożego. Niech szczęście Ci sprzyja, Anioł Stróż obdarza miłością, a zdrowie nie zawodzi. W Twoich oczach widzieliśmy miłość i dobroć. Jako znak Bożej miłości dostrzegamy, że dzięki Twym wysiłkom mamy możliwość spotykać się z Panem Bogiem w odnowionym kościele. Modlimy się o siły i zdrowie przez długie lata dla Twojej mamy. Serdecznie dziękujemy za posługę, modlitwę, życzliwość i troskę o każdego z nas.
Z modlitwą, miłością i szacunkiem parafianie z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rędzinowszczyźnie
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Kanonikowi
Józefowi Bogdziewiczowi
okazji urodzin z całego serca życzymy, aby zdrowie było mocne, życie długie, siły twórcze nieskończone, a radość codzienna. Niech Cię zawsze oświecają promienie miłosierdzia Bożego, moc Ducha Świętego i opieka Maryi Panny, a Jezus obdarza swoimi łaskami. Niech miłość i pokój zawsze jaśnieją w sercu.
Wdzięczni wierni z parafii świętych Kosmy i Damiana w Ostrowcu
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu
Arturowi Małafiejowi
z okazji imienin składamy wiązankę serdecznych życzeń. Niech zdrowie będzie mocne, siły twórcze nieskończone, a radość z owoców pracy codzienna. Niech Cię zawsze oświecają promienie miłosierdzia Bożego, moc Ducha Świętego i opieka Maryi Panny, Jezus niech króluje w Twoim sercu i obdarza swoimi łaskami, a święci patronowie niestrudzenie troszczą się o Ciebie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za szczere modlitwy, pouczające kazania, życzliwość, dobroć, skromność, cierpliwość, cudowny uśmiech, a także za troskę o ludzi i kościół. Bóg zapłać!
Z pamięcią w modlitwie parafianie z Grodna-Augustówka

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  192

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.