GRODNO
Niedziela,
23 czerwca
2024 roku
 

28 lipca 2019 roka

Z głębi serca

БМ КАНГРЭГАЦКАЯ

❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Wiktorowi Chańko z okazji Imienin składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: potrzebnych łask od Wszechmogącego, opieki Matki Bożej i świętego Patrona, darów Ducha Świętego, a także rozsądności i natchnienia na każdy dzień życia. Niech posługa kapłańska przynosi obfite owoce. Szczęść Boże!
Z szacunkiem parafianie z Mostów
❧✿❧
Czcigonemu Księdzu Wiktorowi Subelowi i kochanej Siostrze Annie z okazji Imienin serdecznie życzymy mocnego zdrowia, niekończących się sił twórczych, radości z owoców swojej pracy. Niech Jezus zawsze będzie Wam Przyjacielem, Duch Święty opromienia światłem, Matka Boża ma w swojej opiece, a święci Patroni nieustannie będą obok. Niech płomyk optymizmu nigdy nie gaśnie w sercu, a każdy dzień będzie oświecony miłością, miłosierdziem i pokojem. Szczęścia, wiary i nadziei!
Z modlitwą wierni z kościoła pw. Narodzenia NMP w Trabach
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Kanonikowi Tadeuszowi Kaczanowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, obfitych darów Ducha Świętego, sił, wytrwałości, opieki Matki Bożej na długie lata. Niech każdy dzień mija w radości i pokoju, a obok będą sami życzliwi ludzie.
Parafianie ze wsi Nowijanka i Paszeli
❧✿❧
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Genadiuszowi Kucharewiczowi z okazji Urodzin życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia, nieustannej pomocy Matki Bożej oraz wspomożenia świętego Michała Archanioła we wszystkim.
Parafianie z Izabelina
❧✿❧
Czcigonemu Księdzu Pawłowi Zwierzyńskiemu z okazji nadchodzących Urodzin serdecznie życzymy mocnego zdrowia i radości na co dzień, aby droga, którą wybrałeś, była szczęśliwa i dobra, abyś mógł szczerze służyć Panu i ludziom. Niech się Tobą zawsze opiekują Bóg Ojciec i Syn Boży, Duch Święty udziela swych darów, Matka Boża otacza opieką i miłością, a obok zawsze będą życzliwi ludzie. Wyrażamy szacunek i wdzięczność za pracę w naszej parafii, mądre nauki, które pomagają nam być prawdziwymi chrześcijanami, oraz za to, że przybliżasz nas do Boga. Prosimy Wszechmogącego o potrzebne łaski dla Ciebie.
Z modlitwą i szacunkiem wierni z kościoła pw. św. Jerzego w Wornianach i kaplicy w Woronie
❧✿❧
Czcigonemu Księdzu Proboszczowi Wiktorowi Zacharzewskiemu z okazji Imienin składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: błogosławieństwa Bożego, obfitych darów Ducha Świętego na każdy dzień, nieustannej opieki Matki Najświętszej i świętego Patrona oraz życzliwych ludzi obok. Niech zdrowie dopisuje w ciągu długich lat, a radość, miłość i szczęście będą najlepszymi przyja- ciółmi. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię, ofiarną pracę i modlitwę.
Wdzięczni wierni z parafii Rohotna
❧✿❧
Czcigonemu Księdzu Denisowi Szmyginowi z okazji nadchodzących Urodzin życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, długich lat życia. Niech każdy Twój dzień będzie oświecony promieniami Miłosierdzia Bożego, a Najświętsza Maryja Panna otula swoją miłością. Dziękujemy za szczerą modlitwę i ofiarną pracę w naszej parafii.
Wdzięczni wierni z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Międzyrzeczu
❧✿❧
Czcigonemu Ojcu Aleksandrowi Machnaczowi z okazji nadchodzących Urodzin życzymy mocnego zdrowia, pomyślności w posłudze duszpasterskiej, radości i wytrwałości na każdy dzień. Niech Bóg obdarza Cię potrzebnymi łaskami, Matka Najświętsza otacza swoją opieką, a Duch Święty oświeca drogę i darzy pokojem na całe życie.
Z szacunkiem wierni z parafii Lida-Industrialny

Numer aktualny

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  192

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.