GRODNO
Wtorek,
23 lipca
2024 roku
 

9 września 2018 roku

Z głębi serca

 
podwyższenia

❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Waleremu Bykowskiemu z okazji Urodzin przesyłamy serdeczne życzenia: mocnego zdrowia, niegasnącego zapału w posłudze na rzecz Boga i ludzi, radości na co dzień, pogody ducha i optymizmu. Niech Pan Bóg błogosławi każdy dzień, a Matka Boża zawsze się Tobą opiekuje. Dziękujemy za dobre serce i wspaniały przykład wiary.
Wdzięczni wierni i Kółko Różańcowe św. Jana Nepomucena ze Staniewicz
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Denisowi Szmyginowi z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia: dobrego zdrowia, długich lat życia, pogody ducha. Niech wszechmogący Bóg, który Ci wskazał drogę życia, prowadzi i pomaga w pokonywaniu wszelkich trudności, Matka Boża otula swoją opieką, a nasza modlitwa będzie wsparciem w trudnych chwilach życia. Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzicom za syna kapłana.
Komitet Kościelny z parafii Zwiastowania NMP, Międzyrzecze
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Janowi Radziukowi z okazji Urodzin życzymy dużo zdrowia, radości i uśmiechu. Niech wiara staje się coraz bardziej gorliwa, a głoszone Słowo coraz głębiej trafia do serc wiernych. Niech Pan Jezus zawsze Księdzu towarzyszy i strzeże przed wszelkim złem. Życzymy także dużo sił i pogody ducha do angażowania się w życie parafii i wspólnoty Kościoła.
Z modlitwą wdzięczni wierni z parafii św. Józefa w Grodnie
❧✿☙
Czcigodny Ojcze Aleksandrze Machnacz! Z okazji Urodzin przesyłamy Ci najserdeczniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, pogody ducha, dużo uśmiechu, radości i zdrowia. Niech Duch Święty pomaga w pełnieniu posługi duszpasterskiej i obdarza swoimi darami, a Maryja Panna pomaga zawsze i wszędzie.
Z szacunkiem i modlitwą wierni z parafii Lida-Industrialny
❧✿☙
Czcigodnej Siostrze Marii Stasiewicz z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia. Niech Pan Jezus obdarza zdrowiem, cierpliwością, mocą duchową i siłą fizyczną, Matka Najświętsza nieustannie czuwa nad Tobą i prowadzi do świętości, a Duch Święty obficie obdarza potrzebnymi łaskami. Modlimy się, pamiętamy i kochamy Cię!
Witalij i Alicja Woronowowie ze Smorgoń
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Jackowi Markielowi z okazji Imienin przesyłamy serdeczne życzenia: mocnego zdrowia, niezachwianej wiary i nadziei, radości na co dzień, dobrych i życzliwych ludzi na drodze kapłańskiej, osiągnięcia wszystkich postawionych celów oraz pomocy Bożej na każdy dzień życia.
Członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca z Zelwy
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Jerzemu Konopielce z okazji 15. rocznicy święceń kapłańskich składamy serdeczne życzenia: mocnego zdrowia, pomyślności we wszystkich sprawach oraz szczerych i życzliwych ludzi obok. Niech Ci nigdy nie zabraknie sił, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a każda chwila życia będzie radosna i błogosławiona. Niech Pan obdarza Cię swoimi niezliczonymi łaskami, a Jego Matka zawsze ma w swojej miłosiernej opiece.
Z szacunkiem i modlitwą parafianie z Porozowa
❧✿☙
Czcigodnej Siostrze Filotei Cichonowicz z okazji Imienin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, wszelkich łask Bożych i dużo radosnych dni. Niech Jezus zawsze będzie Twoim Przyjacielem, Duch Święty oświeca każdy dzień życia, Matka Boża przytula do swojego serca i opiekuje się każdego dnia.
Z pamięcią w modlitwie Alicja i Witali Woronowowie ze Smorgoń
❧✿☙
Czcigodnym Księżom Witalemu Cybulskiemu i Jerzemu Jodzikowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, błogosławieństwa Bożego i ludzkiej życzliwości. Niech Duch Święty oświetla Waszą drogę, Matka Boża wyprasza siły, cierpliwość i wytrwałość, a Aniołowie Stróżowie wiernie Wam służą. Niech każdy dzień posługi na rzecz Boga i ludzi przynosi radość i satysfakcję.
Ruch apostolski „Margaretka” i Legion Maryi z parafii św. Jana Pawła II, Smorgonie
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Arturowi Wołczkiewiczowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy długich lat życia, radości i szczęścia, mocnego zdrowia i wszelkich łask Bożych. Dziękujemy za doskonałą pracę w naszej parafii. Niech każdy nowy dzień przynosi Ci same dobre wiadomości, trwogi i smutek nie dotykają serca, a praca daje zadowolenie. Niech droga Twojej posługi będzie długa, a miłosierny Bóg obficie Ci za wszystko wynagrodzi.
Legion Maryi, Kółko Różańcowe oraz wierni z parafii św. Jana Pawła II, Smorgonie /div>
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Jackowi Markielowi z okazji Imienin z całego serca życzymy dobrego zdrowia, radosnych dni, dużo sił do pokonywania trudności, mocnej wiary, niegasnącej nadziei i prawdziwej miłości Bożej. Zawsze bądź otoczony promieniami Jezusowego miłosierdzia, mocą Ducha Świętego oraz opieką Najświętszej Maryi Panny i świętego Patrona.
Z szacunkiem i modlitwą byli parafianie z Zelwy; rodziny Trubiejów i Romańczuków z Grodna
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Prałatowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia: mocnego zdrowia, sił, mądrości i cierpliwości na drodze kapłańskiej. Niech miłosierny Jezus przytula Cię do swojego Najświętszego Serca, Duch Święty nieustannie zsyła swe dary, a Maryja otacza miłością i opieką.
Wierni ze wsi Gołowieńczyce
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Prałatowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Bóg Ojciec błogosławi Ci, Jezus Chrystus pomaga być wiernym i świętym kapłanem, Duch Święty oświeca i prowadzi ścieżkami Bożymi, a Maryja się Tobą opiekuje i uczy pokory. Niech każdy dzień życia mija w radości, zdrowie dopisuje i nigdy nie zabraknie ludzkiej życzliwości. Jesteśmy wdzięczni Ci za to wszystko, co zrobiłeś dla odnowienia naszej świątyni.
Z modlitwą Kółka Różańcowe, członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca z Radunia
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Witalemu Cybulskiemu z okazji Urodzin sazczerze życzymy dobrego zdrowia, mocy duchowej i sił fizycznych, natchnienia w sprawach codziennych, spełnienia wszystkich marzeń, wytrwałości w niełatwych sytuacjach życiowych. Niech Duch Święty, Matka Boża, Pan Jezus oraz wszyscy święci bronią Cię i Twoich rodziców od złego, a dobry Bóg nieustannie błogosławi przez całe życie. Dziękujemy za zawsze dobry humor, uśmiech na twarzy i życzliwe serce.
Z szacunkiem i modlitwą parafianie, Legion Maryi, apostolat „Margaretka” z kościoła pw. świętych Piotra i Pawła Apostołów w Iwiu
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Prałatowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin przesyłamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: mocnego zdrowia, pomyślności, cierpliwości, męstwa, dobrych i życzliwych ludzi na drodze kapłańskiej. Niech Bóg Wszechmogący dodaje Ci sił, Duch Święty obdarza mądrością i pokojem, a Jezus służy przykładem na drodze kapłańskiej.
Rada Parafialna wraz z parafianami
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Olegowi Dulowi z okazji Urodzin życzymy mocnego zdrowia, obfitych łask Bożych, sił do realizacji wszystkich planów i zamiarów. Niech ludzie, których spotykasz na drodze kapłańskiej, darzą Cię przyjaźnią i życzliwością, a Matka Boża otula płaszczem swojej miłości i nieustannie się Tobą opiekuje.
Kółka Różańcowe oraz parafianie z kościoła pw. św. Stanisława Kostki w Wołkowysku
❧✿☙
Czcigodny Księże Kanoniku Janie Puzyna! Z okazji Urodzin i 20. rocznicy posługi kapłańskiej w naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia: dobrego zdrowia, szczęścia, pogody ducha, niegasnących sił w realizacji wszystkich planów oraz życzliwych ludzi obok. Niech Bóg błogosławi, Maryja obdarza troską i opieką, a święty Patron zawsze znajduje się obok.
Z szacunkiem i modlitwą apostolat „Margaretka” z Oszmiany
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Aleksandrowi Romanowskiemu z okazji Urodzin składamy najpiękniejsze życzenia. Niech Twe dobre i czułe serce będzie wypełnione radością, miłością i wiarą, a moc Słowa Bożego pomaga być wspaniałym przewodnikiem na drodze do prawdziwego dobra wśród zwątpień i pokus. W modlitwie prosimy Boga, aby Ci błogosławił i wspierał w każdej sprawie.
Rada Parafialna oraz wierni z kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, Grodno-Południowy

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

white
Obchodzimy imieniny:
Dziś wspominamy zmarłych kapłanów:
Do końca roku pozostało dni:  162

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.