GRODNO
Wtorek,
31 stycznia
2023 roku
 

30 lipca 2017 roku

Z głębi serca

 
WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

❧✿☙
Czcigodny Księże Walery Bykowski! Z okazji Urodzin składamy szczere życzenia i wyrazy wdzięczności. Życzymy mocnego zdrowia, dużo sił i pogody ducha. Niech ludzie, którzy otaczają Księdza, zawsze szczerze rozumieją i wspierają. Dziękujemy za głoszenie Słowa Bożego, wspaniały przykład wiary i mądrości, otwarte serce. Jesteśmy wdzięczni Księdzu za troskę o uczestników Apostolatu Wieczystej Modlitwy za Kapłanów „Margaretka”. Niech Pan Bóg błogosławi, Matka Boża otula swoją miłością i opieką, a Duch Święty nieustannie obdarza potrzebnymi łaskami.
Z modlitwą apostolat „Margaretka”
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Waleremu Bykowskiemu z okazji Urodzin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, obfitych łask Ducha Świętego, siły, wytrwałości i niegasnącego zapału w głoszeniu Słowa Bożego. Niech każdy dzień będzie napełniony miłością Wszechmocnego, a wykonywana praca przynosi radość i błogosławione owoce. Niech Najświętsza Maryja Panna nieustannie Tobą się opiekuje. Dziękujemy za piękny przykład pobożności i szczęść Boże w dalszej posłudze duszpasterskiej.
Z szacunkiem i modlitwą parafianie i Kółko Różańcowe św. Jana Nepomucena ze Staniewicz
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Dymitrowi Lewczykowi z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech wszechmogący Bóg obdarza Cię wszelkimi łaskami, Jego nieskończona miłość nigdy nie budzi wątpliwości, a Jego stała obecność przy Tobie zawsze będzie wyraźna i odczuwalna. Niech Duch Święty pokrzepia Cię swoimi darami, wspiera w głoszeniu światu Dobrej Nowiny, obdarza wytrwałością i wymownością w przybliżaniu wiernym prawd wiary. Niech Maryja poprzez swoją troskę i opiekę rozwija w Twym sercu miłość i ufność.
Z modlitwą młodzież z parafii św. Wacława w Wołkowysku
❧✿☙
Czcigodny Księże Wiktorze Chańko! Z okazji Imienin chcemy dziękować dobremu Bogu za dar życia Księdza. Dziękujemy również Tobie za wsparcie, którego każdy z nas doświadcza, za dobre i otwarte serce. Życzymy Bożego błogosławieństwa na każdą chwilę życia, darów Ducha Świętego, a szczególnie mądrości. Niech Bóg otacza Cię swoimi łaskami, mocą i siłą, a Jego opieka prowadzi właściwą drogą. Życzymy, abyś doznawał wszelkiej życzliwości i miłości od każdego człowieka, którego spotykasz na swojej drodze.
Z darem modlitwy wdzięczni przyjaciele
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Olegowi Żurawskiemu z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia: pogody ducha i ciepła, dużo sił i wytrwałości, aby podążać niełatwą drogą kapłańską, mocnego zdrowia, opieki Najświętszej Maryi Panny i Jej pomocy w dalszej posłudze w naszej parafii. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za to, że skierował Cię na drogę kapłańską. Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do Twego nauczania i wychowania, osobom duchownym i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierają Twoje inicjatywy. Szczerze dziękujemy Ci za odnowienie naszego kościoła.
Zakrystian Zdzisław, młodzież, ministranci oraz parafianie ze Smorgoń
❧✿☙
Czcigodnej Siostrze Darii Jewtuchowskiej z okazji Urodzin życzymy błogosławieństwa Bożego, światła i mocy Ducha Świętego, dobrego zdrowia i sił w pokonywaniu codziennych trudności. Niech Matka Najświętsza zawsze kieruje na Ciebie swój wzrok i otacza matczyną opieką. Niech prowadzi Cię drogą do świętości, w trudnych chwilach umacnia nadzieję i dodaje wiary, a także nadal wstawia się za Tobą przed Panem.
Młodzież, dzieci, zakrystian Zdzisław oraz parafianie ze Smorgoń
❧✿☙
Czcigodnej Siostrze Marii Stasiewicz z okazji Imienin życzymy zdrowia oraz dużo łask od Wszechmocnego. Bóg sam wybrał Ciebie, żebyś służyła Jemu i ludziom. Niech Twoja posługa będzie napełniona pragnieniem Boga. Niech Matka Chrystusa otula Ciebie macierzyńską miłością i zawsze broni od złego.
Z modlitwą Alicja i Witalij Woronowie ze Smorgoń
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Wiktorowi Sawickiemu z okazji Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech zdrowie, pokój, miłość w Twoim sercu gości, niech nigdy nie zabraknie ludzkiej życzliwości. Niech Bóg najlepsze szczęście daje, a Patron z Matką Bożą w swojej opiece mają.
Kółko Różańcowe oraz wierni ze wsi Wincuki
❧✿☙
Czcigodny Księże Tadeuszu Kaczan! Z okazji 80-lecia składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń, połączonych z mod- litwą. Życzymy opieki Matki Bożej, potrzebnych łask i darów Ducha Świętego, dużo sił i zdrowia do realizacji Bożych planów, życzliwych i dobrych ludzi na drodze kapłańskiej. Niech każdy dzień posługi duszpasterskiej będzie napełniony radością i pokojem, a praca na rzecz Boga i ludzi przynosi obfite owoce.
Parafianie ze wsi Nowijanka i Paszeli
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Wiktorowi Wieliwisowi z okazji Imienin z całego serca składamy najpiękniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi Panny, wszelkich darów od Chrystusa, mocnego zdrowia, pogody ducha i życzliwych ludzi obok. Niech ogień Ducha Świętego, który płonie w Twoim sercu, nigdy nie zgaśnie, a radość z niesienia Chrystusa ludziom napełnia Twoją duszę.
Parafianie z kościoła pw. św. Rocha w Grandziczach
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Henrykowi Jabłońskiemu z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg daje jak najlepsze zdrowie, Najświętsza Maryja ma w swojej opiece, święty Patron nieustannie pomaga, a Duch Święty obdarza potrzebnymi łaskami. Życzymy także radości, sił, ludzkiej życzliwości i wytrwałości w pracy.
Parafianie z kościoła pw. św. Rocha w Grandziczach
❧✿☙
Czcigodnemu Ksiądz Pawłowi Zwierzyńskiemu z okazji zbliżających się Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia połączone z modlitwą. Życzymy obfitych łask Bożych, zdrowia na długie lata, darów Ducha Świętego, nieustannej opieki Matki Bożej, wytrwałości na drodze kapłańskiej, którą wyznaczył Ci Bóg wszechmogący, a także ludzkiej życzliwości. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za to, że służysz u nas jako kapłan, który naucza prawdziwego chrześcijaństwa, jest szczery w modlitwie i w pracy, który zawsze jest gotowy przyjść do każdego z pomocą. Jesteśmy szczęśliwi, że Ty z nami. Dziękujemy za pracę w naszej parafii i pouczające kazania, dobroć i skromność, troskę o ludzi, a Twojej mamie – za syna kapłana.
Z modlitwą i szacunkiem wierni z parafii w Wornianach i kaplicy w Woronie
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Denisowi Szmyginowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, długich lat życia, radości i życzliwości ludzkiej. Niech Pan Bóg błogosławi każdy Twój dzień, Maryja otula matczynym płaszczem, łaską i ciepłem swego serca, Duch Święty oświeca drogę, którą kroczymy wraz z Tobą. Dziękujemy za dobre serce i wspaniały przykład wiary.
Wdzięczni parafianie z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Międzyrzeczu
❧✿☙
Czcigodnemu Księdzu Wiktorowi Subielowi z okazji Imienin życzymy mocnego zdrowia, obfitych łask Bożych, dużo radości w posłudze duszpasterskiej, sił do realizacji wszystkich planów i zamiarów. Niech ludzie, których spotykasz na drodze kapłańskiej, darzą radością i życzliwością. Wszechmocny Bóg niech obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Najświętsza otacza swoją miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach życia.
Komitet Kościelny i parafianie z Surwiliszek
❧✿☙
Czcigodnej Siostrze Annie Szyparowej z okazji Imienin z całego serca życzymy mocnego zdrowia na długie lata, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, nieustannej opieki Matki Bożej i obfitych darów Ducha Świętego. Niech Twoje życie będzie szczęśliwe, a z twarzy nigdy nie znika uśmiech. Szczęść Boże!
Wierni z Girowicz

Numer aktualny

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  335

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.