GRODNO
Poniedziałek,
30 stycznia
2023 roku
 

11 września 2016

Z głębi serca

 podwyzszenia

◊◊◊
Drogiemu bratu Księdzu Witoldowi Łozowickiemu z okazji 60-lecia składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby dobry Pan Bóg z nieba z Panną Świętą – Matką Boską – dawał wszystko, czego Ci potrzeba, a nade wszystko zdrowia. Żyj 100 lat albo i dłużej, swoim słowem zmieniaj serca. Niech Ci Bóg będzie miłością, a Maryja – wspomożeniem!
Siostra Maria z mężem Józefem, siostrzenica Marysieńka i siostrzeniec Antoni z rodziną
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Anatolowi Zacharzewskiemu z okazji Urodzin życzymy mocnego zdrowia, radości, wszelkich łask Bożych, obfitych darów Ducha Świętego, nieustannej opieki Najświętszej Maryi Panny. Niech każdy Twój dzień będzie oświecony promieniami Bożego miłosierdzia. Serdecznie dziękujemy za oddaną pracę duszpasterską, odkryte serce dla każdego człowieka, mądre i pouczające kazania. Niech Ci nie zabraknie sił dla realizacji planów i zamiarów, a obok będą tylko dobrzy i życzliwi ludzie.
Parafianie z Michaliszek
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Witoldowi Łozowickiemu z okazji 60. Urodzin życzymy dobrego zdrowia, błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Piaskowej. Niech Pan Bóg dodaje sił w służbie raduńskim parafianom.
Z szacunkiem rodziny Sarnowskich i Pietraszewskich z Zielonki k. Warszawy (diec.Warszawsko-Praska)
◊◊◊
Czcigodnej Siostrze Marii Stasiewicz z okazji Urodzin życzymy dobrego zdrowia, dużo sił, cierpliwości. Niech Chrystus obdarza swoimi łaskami, Duch Święty oświeca Twą drogę, Maryja Panna opiekuje się Tobą i prowadzi najpiękniejszą drogą do Pana Jezusa, a każdy dzień przynosi Ci radość.
Ze szczerą modlitwą Alicja i Witalij Woronowowie ze Smorgońі
◊◊◊
Czcigodnej Siostrze Filotei Cichonowicz w dniu Imienin składamy serdeczne życzenia. Zdrowia, radości, siły i ludzkiej dobroci. Dziękujemy za ofiarną pracę w naszej parafii. Niech Ci Pan Bóg
błogosławi, a Matka Boża przytula do swego serca. Z modlitwą Alicja i Witalij Woronowowie ze Smorgoń
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Witoldowi Łozowickiemu z okazji 60. rocznicy Urodzin przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Bóg, któremu zaufałeś, błogosławi na każdy dzień posługi kapłańskiej, a Matka Najświętsza otacza swoją opieką zawsze i wszędzie. Życzymy prawdziwej radości, pokoju, mocnego zdrowia, pomyślności we wszystkim, szczęścia, optymizmu i pogody ducha. Szczęść Boże!
„Margaretka”, Franciszkański Zakon Świeckich i Kółka Żywego Różańca z parafii Teolin
◊◊◊
Czcigodnej Pani Feliksie Bykowskiej z okazji Urodzin przesyłamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: zdrowia, powodzenia we wszystkich sprawach, życzliwych ludzi obok, pogody ducha i nieustannej radości na co dzień. Niech Matka Boża otuli Cię swym płaszczem i obdarzy wszelkimi łaskami, a Anioł Stróż nieustannie czuwa nad Tobą.
Franciszkański Zakon Świeckich, Kółka Żywego Różańca z parafii Teolin.
◊◊◊
Wszystkim Stanisławom z okazji Imienin życzymy dużo zdrowia, pomyślności, sił i wytrwania na drodze życiowej, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej i świętego Stanisława. Szczęść Boże!
Franciszkański Zakon Świeckich, Kółka Żywego Różańca z parafii Teolin
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin z całego serca życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, sił i wytrwałości na wybranej drodze życia. Niech dobry Bóg błogosławi Ci każdego dnia, a Najświętsza Maryja Panna mocno trzyma za rękę i z macierzyńską miłością prowadzi przez całe życie. Dziękujemy Panu Bogu za to, że dał nam takiego księdza, a Tobie – za naukę, wiarę, wielką owocną pracę, otwarte serce oraz za remont naszego kościoła. Szczęść Boże!
Kółka Żywego Różańca, Apostolskie Dzieło Pomocy Duszom Czyśćcowym i wierni parafianie z Radunia
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Włodzimierzowi Szkuryńskiemu z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia: mocnego zdrowia, radości, pogody ducha, dobrych i życzliwych ludzi obok. Niech Bóg Wszechmogący umacnia Cię i obdarza swoim błogosławieństwem i miłością na długie lata życia. Obfitych łask Bożych, opieki Matki Bożej, darów Ducha Świętego. Niech Pan chroni Cię od nieszczęścia.
Z modlitwą Apostolat „Margaretka”
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Aleksandrowi Romanowskiemu z okazji Urodzin z całego serca życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, a także zdrowia, szczęścia, cierpliwości i pomocy Bożej we wszystkich sprawach. Dziękujemy za wszystko, co robisz dla nas.
Z szacunkiem wierni z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, Grodno-Południowy
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Piotrowi Wiszniewskiemu z okazji Urodzin z całego serca życzymy wszelkich łask Bożych, długich lat życia, błogosławieństwa, dużo radosnych chwil. Niech Jezus zawsze będzie Twoim Przyjacielem, Duch Święty oświeca każdy dzień posługi kapłańskiej, Matka Boża przytula do swego serca, a Patron święty opiekuje się Tobą.
Parafianie z Szydłowic
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Jerzemu Jodzikowi z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia: długich lat życia w dobrym zdrowiu, dużo sił w realizacji planów Bożych, wytrwałości w pokonaniu trudności. Niech Pan Ci błogosławi, Najświętsza Maryja Panna i Anioł Stróż prowadzą szczęśliwymi drogami, a Duch Święty przenika głębi serca i daje radość, pocieszenie i dnie pełne Jego darów. Niech promienie bezgranicznego miłosierdzia oświecają każdy dzień Twojego życia. Jesteśmy wdzięczni za obecność wśród nas, miłość i dobroć Twego serca, troskę o parafian i odnowienie naszej świątyni.
Z szacunkiem parafianie z Cudzieniszek
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Prałatowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg Ojciec darzy szczególnymi łaskami, Jezus Chrystus będzie wzorem i przewodnikiem na wszystkich drogach, Duch Święty opromienia swoim światłem i wyposaża w nadzwyczajne charyzmaty, a w sercu Matki Najświętszej niech Ksiądz zawsze znajduje ukojenie jako Jej syn umiłowany.
Z szacunkiem rodzina Marcinkiewiczów z Sopockiń
◊◊◊
Czcigodnemu Ojcu Waldemarowi Słocie składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, obfitych darów Ducha Świętego i łask Bożych oraz opieki Najświętszej Maryi Panny na co dzień. Niech radość, miłość, pokój i dobro na zawsze zagoszczą w Twoim sercu. Dziękujemy za ofiarną pracę, mądre słowo i ojcowską troskę o swych parafian.
Wierni z parafii Przemienienia Pańskiego w Brzostowicy Wielkiej
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Jackowi Markielowi z okazji Jubileuszu przesyłamy wiązankę serdecznych życzeń radości, mocnego zdrowia, życzliwości od ludzi, niegasnącego zapału wiary, sił i nieustanności w posłudze duszpasterskiej. Niech wszystkie problemy, które Ksiądz spotyka na swojej drodze, nigdy nie zniechęcają, lecz wzmacniają i prowadzą do świętości. Szczęść Boże!
Rodziny Puzaczów i Sakowiczów
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Jackowi Markielowi z okazji Imienin życzymy mocnego zdrowia, niegasnącego zapału wiary i nadziei, pogody ducha i optymizmu na każdy dzień. Niech Twoja posługa kapłańska przynosi Ci radość.
Z modlitwą członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym z Zelwy
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Witoldowi Łozowickiemu z okazji Urodzin przesyłamy moc serdecznych życzeń. Niech Jezus Chrystus, którego trzymasz w swoich kapłańskich rękach, błogosławi na każdy dzień, Matka Boża otacza miłością i opieką, a Duch Święty pomaga wytrwać w posłudze duszpasterskiej i obficie obdarza swymi darami. Życzymy mocnego zdrowia, pogody ducha, radosnych dni i tylko życzliwych ludzi obok. Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni Panu Bogu za to, że spotkaliśmy w swoim życiu takiego duszpasterza.
Z modlitwą robotnicy suszarni warzyw w Raduniu
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Jackowi Markielowi z okazji Jubileuszu z całego serca życzymy obfitych łask Bożych i wszelkich darów Ducha Świętego oraz opieki Matki Najświętszej. Niech każdy Księdza dzień będzie napełniony ciepłem, radością, dobrocią, miłością i nadzieją. Niech wszystkie plany realizują się za pomocą Boga i dobrych ludzi. Niech praca duszpasterska przynosi obfite owoce, a nasza modlitwa będzie wsparciem w każdym dniu życia. Szczęść Boże!
Rodziny Ciereszczenków i Pluszczewiczów

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
green
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  336

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.