GRODNO
Sobota,
09 grudnia
2023 roku
 

23 sierpnia 2015 roku

Z głębi serca

 

◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Denisowi Szmyginowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, radości i wielu łask Bożych. Niech każda chwila Twego życia będzie uwieńczona światłem Chrystusa, a Matka Boża zawsze otula Cię matczyną czułością i opieką. Niech Twoja droga życiowa będzie szczęśliwa i błogosławiona, a nasza modlitwa będzie duchowym wsparciem. Służ Bogu i ludziom całym sercem i całą duszą.
Wdzięczni wierni z par. Zwiastowania NMP we wsi Międzyrzecze
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Aleksandrowi Bakłażecowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy wszelkich łask Bożych, mocnego zdrowia, pokoju w duszy, realizacji wszystkich planów i zamierzeń oraz życzliwych ludzi na kapłańskiej drodze i sukcesów w pracy duszpasterskiej. Niech Matka Najświętsza zawsze ogarnia Cię płaszczem swej matczynej miłości i opieki, a Duch Święty niech prowadzi Cię Bożymi drogami. Szczęść Boże!
Z szacunkiem parafianie z Nowogródka
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Olegowi Dulowi z okazji Urodzin przesyłamy serdeczne życzenia. Niech Jezus Chrystus, którego codziennie trzymasz w swoich kapłańskich rękach, błogosławi każdy Twój dzień i obdarza zdrowiem na sto lat życia... Matka Boża niech otacza Cię swoją miłością i opieką, a Duch Święty pomaga godnie pełnić posługę kapłańską i niestrudzenie obdarza swoimi darami. Żyj w zdrowiu i radości, Twoje serce niech zawsze będzie napełnione pokojem i miłością, a obok zawsze będą dobrzy i szczerzy ludzie. Dziękujemy za pracę w naszej parafii, za głoszenie Słowa Bożego, za dobre serce i przyjemny uśmiech.
Z modlitwą i wdzięcznością parafianie św. Stanisława Kostki z Wołkowyska
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Witalemu Cybulskiemu z okazji Urodzin życzymy mocnego zdrowia, cierpliwości w pracy kapłańskiej i pokoju w duszy. Niech Bóg wzmocni Cię i da siłę oraz wytrwanie. Niech Chrystus przez całe życie będzie z Tobą, a Matka Boża i Duch Święty razem ze Świętymi Aniołami niech chronią Cię przed niedobrymi ludźmi. Z całego serca dziękujemy za modlitwę w naszym kościele.
Z szacunkiem parafianie z kościoła świętych Piotra i Pawła w Iwiu
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Ludwikowi Staniszewskiemu z okazji Imienin życzymy wszelkich łask Bożych, niestrudzonej opieki Matki Bożej, hojnych darów Ducha Świętego, rozsądności i mocy w pełnieniu posługi kapłańskiej. Żyj w zdrowiu i radości, a serce niech będzie wypełnione pokojem i miłością.
Z modlitwą wierni z kościoła św. Michała Archanioła w Hnieźnie
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Ludwikowi Staniszewskiemu z okazji Imienin życzymy wszystkiego najlepszego! Niech Bóg obdarza Cię swymi łaskami, Duch Święty obsypuje hojnymi darami, a Maryja otacza swą matczyną opieką. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością i miłością, a na twarzy zawsze gości uśmiech.
Członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym w Hnieźnie
◊◊◊
Z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia Księdzu Witalemu Cybulskiemu. Życzymy mocnego zdrowia, cierpliwości, sił w parcy duszpasterskiej, wszelkich łask Bożych. Dziękujemy za modlitwę i miłosierne serce dla ludzi. Niech dobry Bóg Ojciec, Jezus i Matka Boża wynagrodzą Ci.
Wdzięczni parafianie z kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w Urciszkach
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Janowi Sarele z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości i pogody ducha. Niech dobry Bóg Ci błogosławi, Duch Święty hojnie obdarza swoimi darami, a Matka Przenajświętsza otacza miłością i opieką.
Wdzięczni parafianie z Wołpy
◊◊◊
Czcigodnej Siostrze Klarze Wołczek z okazji Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia na długie lata, obfitych łask Bożych na co dzień oraz pogody ducha. Niech Jezus Chrystus opiekuje się Tobą i daje potrzebne siły w Twojej pracy, a nasza Matka Maryja wspiera Cię i przytula do swego serca.
Z serdeczną modlitwą rodzina Woronowych Alicja i Witalij ze Smorgoń
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Janowi Romanowskiemu z całego serca pragniemy podziękować za posługę w naszej parafii! Dziękujemy Ci za cierpliwość, pomoc, wsparcie i oddanie; za mądre kazania i dobre rady, za dobroć serca i miły uśmiech, za wszystko, co dla nas robiłeś. Niech dobry Bóg Ci błogosławi na dalszej drodze, a Duch Święty wspiera swoimi darami. Niech miłość i opieka Matki Bożej będą Ci pomocą i pociechą w trudnych chwilach. Niech przy Tobie zawsze będą dobrzy i oddani ludzie. Niech Ci zawsze towarzyszą powodzenie, sukcesy w nauce i dobry humor!
Z wyrazami wdzięczności i szacunku byli parafianie z kościoła pobernardyńskiego
◊◊◊
Szanownym Paniom Antoninie Hańczyc, Zofii Romańczuk, Annie Wydrze, Irenie Pieczyńskiej, Irenie Stankiewicz, Feliksie Bykowskiej oraz Panu Stanisławowi Romańczukowi z okazji Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pogody ducha. Niech dobry Bóg Wam błogosławi, Duch Święty hojnie obdarza swymi darami, a Maryja opiekuje się i wspiera swą miłością. Niech Wasi Aniołowie Stróżowie zawsze będą przy Was, czuwając i prowadząc prostą drogą do Pana. Wszystkiego najlepszego!
Parafianie z Teolinu, 3. Zakon św. Franciszka oraz Kółka Różańcowe

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  22

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.