GRODNO
Czwartek,
18 kwietnia
2024 roku
 

12 października 2014 roku

Z głębi serca

◊◊◊
Jego Ekscelencji Księdzu Arcybiskupowi Tadeuszowi Kondrusiewiczowi z okazji 25. rocznicy święceń biskupich z całego serca życzymy dobrego zdrowia, nieustannych sił w głoszeniu Ewangelii Pana, niegasnącego zapału wiary i miłości w sercu, mocy i cierpliwości na drodze kapłańskiej oraz codziennej radości i pogody ducha.
Redakcja „Słowa Życia”
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Denisowi Szmyginowi z okazji Imienin z całego serca życzymy mocnego zdrowia, pogody ducha, optymizmu, życzliwości od ludzi obok oraz Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patrona na każdy dzień. Szcęść Boże!
Z pamięcią modlitewną członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym z Międzyrzecza
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Igorowi Anisimowowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy wszelkich łask Bożych na każdy dzień, nieustannej opieki Matki Bożej, obfitych darów Ducha Świętego, mocnego zdrowia, pomyślności w pracy duszpasterskiej i życzliwych ludzi obok. Niech dobry Bóg wynagrodzi Ci za każdy wysiłek, troskę i pracę, które pokładasz, by przybliżyć nas do Ojca. Z całego serca dziękujemy za posługę kapłańską, słowo Boże, które nam głosisz, oraz za modlitwę i dobre serce.
Z modlitwą parafianie kośc. Niepokalanego Poczęcia NMP w Słonimiu
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Olegowi Pietraszce z okazji Imienin składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń, połączonych z modlitwą. Niech Boże łaski obficie zstępują na Ciebie, zawsze się czuje opieka Matki Bożej i św. Patrona, dary Ducha Świętego wzmacniają Cię, a obok zawsze będą życzliwi ludzie. Życzymy też mocnego zdrowia, sił i wytrwałości na wybranej drodze oraz codziennej radości i nadziei.
Członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym z Lacka
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Wiesławowi Dąbrowskiemu z okazji zbliżających się Urodzin przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Dla Twoich parafian, Księże Wiesławie, to naprawdę ważny i pamiętny dzień, szczególnie tamten – sprzed 20 laty, kiedy przyjechałeś do naszej parafii. Dar życia, podarowany Ci Panem, ofiarowałeś Twoim parafianom. Dziękujemy Ci za życzliwe i ofiarne serce, za codzienną posługę w Sakramentach. Niech sam dobry Bóg będzie Twoją nagrodą. Niech On umacnia Ciebie, prowadzi i hojnie błogosławi każdego dnia. Naszą wdzięcznością jest nasza modlitwa.
Z głębokim szacunkiem parafianie z Nowojelni
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Andrzejowi Pyszyńskiemu z okazji Urodzin przesyłamy najpiękniejsze życzenia pogody ducha i ciepła, dużo sił i wytrwałości, by iść niełatwą drogą kapłańską. Niech na drodze, którą pokazał Ci Bóg, zawsze Ci towarzyszą Jezus i Jego Najświętsza Matka, a żywy płomień Ducha Świętego, który lśni w Twoim sercu, nigdy nie słabnie, lecz pomaga coraz większej ilości ludzi odnaleźć drogę do wiary i Kościoła. Dziękujemy Ci za głoszenie słowa Bożego, troskę o parafianach i świątyni.
Z modlitwą wdzięczni parafianie z Rędzinowszczyzny
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Pawłowi Zwierzyńskiemu z okazji 15. rocznicy święceń kapłańskich z całego serca życzymy mocnego zdrowia, niegasnącego zapału wiary i nadziei, pogody ducha i optymizmu na każdy dzień. Niech Twoja posługa kapłańska przynosi Ci radość, a nam pomaga z pewnością iść do zbawienia.
Wdzięczni wierni
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Aleksandrowi Machnaczowi z okazji Imienin przesyłamy moc najserdeczniejszych życzeń. Niech Chrystus, którego codziennie trzymasz w swoich kapłańskich rękach, błogosławi każdy Twój dzień, Matka Boża niech Cię otacza swą miłością i opieką, a Duch Święty pomaga godnie pełnić posługę kapłańską i nieustannie obdarza swoimi darami. Żyj w zdrowiu i radości, a serce niechaj zawsze będzie napełnione spokojem i miłością. Szczęść Boże!
Kółko Różańcowe NMP z Lourdes, Szczuczyn
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Witoldowi Czurganowi z okazji 15. rocznicy święceń kapłańskich z całego serca życzymy mocnego zdrowia, wiele łask Bożych na każdy dzień życia, nieustannych sił w głoszeniu Ewangelii ludowi Bożemu, obfitego plonu w pracy duszpasterskiej, niezłomnej wiary, pogody ducha oraz szczerej radości w sercu.
Z modlitwą i wdzięcznością parafianie z Juraciszek
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Józefowi Bogdziewiczowi z okazji Urodzin z całego serca życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia na długie lata, pogody ducha, sił i cierpliwości na wybranej drodze. Niech Pan Bóg błogosławi każdy Twój dzień, a Matka Boża otacza swoją matczyną opieką.
Komitet Kościelny z par. śww. Kosmy i Damiana w Ostrowcu
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Olegowi Szpieniowi z okazji 15. rocznicy kapłaństwa składamy niski ukłon, wyrazy szczerej wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar Twojego powołania, Twoim rodzicom i wszystkim wychowawcom – za to, że wychowali Cię w wierze chrześcijańskiej, a Tobie – za bezcenny wkład w odrodzenie naszej parafii. Życzymy Ci dobrego zdrowia, opieki Najświętszej Maryi Panny oraz Bożego błogosławieństwa we wszystkich sprawach i zamiarach.
Wierni par. Opieki NMP w Dojlidkach
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Olegowi Dulowi z okazji 15-lecia posługi kapłańskiej przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Niechaj dobry Bóg wynagrodzi Ci za Twe dobre i pokorne serce, droga kapłańska niech będzie usłana najpiękniejszymi kwiatami, a nieustanna praca na niwie Pana przynosi obfite owoce. Życzymy mocnego zdrowia, pogody ducha, codziennej radości, dużo łask Bożych na każdy dzień życia oraz ludzkiej życzliwości. Niech Jezus Chrystus zawsze i we wszystkim Ci pomaga, Matka Boża nieustannie czuwa nad Tobą, a Duch Święty obficie obdarza swoimi darami. Z całego serca dziękujemy za dobroć, otwarte serce i ofiarną pracę na pożytek Boga i ludzi. Niech nasza modlitwa będzie dla Ciebie wsparciem duchowym.
Z szacunkiem i wdzięcznością wierni z par. św. Stanisława Kostki w Wołkowysku
◊◊◊
Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi Dmitrijowi Nieścierowi z okazji Imienin i Urodzin z całego serca przesyłamy najpiękniejsze życzenia. Niech zdrowie będzie mocnym, życie – długim, siły – nieskończonymi, a radość – codzienną. Niech Cię zawsze otaczają promnie Miłosierdzia Bożego, Duch Święty obdarza swoimi łaskami, a Matka Boża nieustannie się Tobą opiekuje. Pan Jezus niech króluje w Twoim sercu, a Patron św. zawsze stoi obok. Dziękujemy za wspaniałe głoszenie słowa Bożego i radosny uśmiech na twarzy.
Z wdzięcznością Komitet Kościelny z Gieranion

 

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  258

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.