GRODNO
Niedziela,
29 stycznia
2023 roku
 

3 kwietnia 2011 roku

Z głębi serca

◊◊◊

Czcigodnemu ks. Aleksandrowi Szemetowi z okazji 50-lecia Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia: opieki Matki Najświętszej, darów Ducha Świętego, zdrowia, radości, optymizmu, zapału, pomyślności we wszystkich sprawach oraz obfitych plonów na Bożej niwie.

Parafianie z Augustówka

◊◊◊

Czcigodnemu ks. proboszczowi Franciszkowi Gałdysiowi z okazji Urodzin życzymy dużo łask Bożych, nieustannej opieki Najświętszej Maryi Panny, obfitych darów Ducha Świętego. Z całego serca dziękujemy za pracę w naszej parafii, ciepły uśmiech i ogromną życzliwość.

Członkowie FZŚ i wierni z Sobotników

◊◊◊

Wielebnemu ks. Aleksandrowi Szemetowi z okazji 50-lecia Urodzin przesyłamy wiązankę najpiękniejszych kwiatów i wieniec różańcowy, spleciony z naszych wdzięcznych serc. Niech Serce Jezusa będzie dla Księdza siłą i mocą w spełnianiu wszystkich dobrych zamysłów na chwałę Bożą, a Matka Najświętsza otula ciepłem macierzyńskiego serca i ma zawsze w swojej opiece. Życzymy darów Ducha Świętego, dobrego zdrowia i obfitych plonów na niwie Pana. 100 lat!

Z modlitwą maryjna grupa modlitewna z Augustówka
◊◊◊

Czcigodnemu ks. Henrykowi Jabłońskiemu z okazji Urodzin składamy z głębi serca życzenia zdrowia, sił i błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej. Dziękujemy za ofiarną pracę, za głoszenie Słowa Bożego. Niech Księdza przykład wiary, szczerości i ofiarności będzie dobrym wzorem do naśladowania.

Ks. Dymitr Siedlecki oraz wdzięczni parafianie z Zabłocia
◊◊◊

Czcigodnemu ks. Dymitrowi Siedleckiemu z okazji Imienin składamy moc najserdeczniejszych życzeń: mocnego zdrowia, wielu pogodnych i radosnych dni w łasce Bożej oraz opieki Najświętszej Maryi Panny na każdy dzień.

Wdzięczni parafianie z Zabłocia

◊◊◊

Wielebnemu ks. proboszczowi Józefowi Bogdziewiczowi z okazji Imienin życzymy, by promień łaski Bożej nad głową Twoją się palił. Duch Święty niech pomaga Ci w pracy, a życie niech płynie w spokoju. Niech praca Twa daje plony obfite, zdrowiem niech Bóg darzy do setnych lat życia. Te życzenia, choć skromnie ułożone, dla Ciebie są przeznaczone. Niech św. Józef błogosławi i nieustannie się Tobą opiekuje.

Parafianie z Lidy – Fary
◊◊◊

Wielebnemu ks. proboszczowi Ernestowi Budynowi z okazji Imienin życzymy dużo radości, zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Bóg Miłosierny wspiera Księdza obfitymi łaskami w każdym dniu i działaniu, a Matka Boża Fatimska otacza swoją matczyną opieką.

Pamiętający w modlitwie parafianie z Wiszniowca
◊◊◊

Wielebnemu ks. proboszczowi Ernestowi Budynowi z okazji Imienin składamy serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pogody ducha, błogosławieństwa Bożego, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najważniejsze w życiu.

Służba kościoła

◊◊◊

Kochanej s. Irenie Stenkiewicz z okazji 80-lecia Urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia: mocnego zdrowia, radosnych i pogodnych dni, opieki Matki Najświętszej i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia.

III Zakon Franciszkański z par. Teolin
◊◊◊

Czcigodnemu ks. Ryszardowi Jakubcowi z okazji Imienin składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: zdrowia, radości, mocy Ducha Świętego, optymizmu, nadziei, mocnej wiary oraz pięknych plonów na niwie, na którą posłał Cię Pan.

Chór i organiści z par. Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej z Mostów
◊◊◊

Czcigodnemu ks. proboszczowi Krzysztofowi Janasowi z okazji Urodzin życzymy zdrowia i nieustannej opieki Matki Bożej. Dziękujemy za oddaną pracę w naszej parafii. Niechaj Najświętsza Maryja Panna nigdy Ciebie nie opuszcza.

Parafianie ze wsi Stanielewicze
◊◊◊

Czcigodnym księżom Ryszardowi Perczakowi i Ryszardowi Jakubcowi z okazji Imienin życzymy zdrowia, siły, nadziei, wytrwałości, darów Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień kapłańskiej posługi.

Z pamięcią w modlitwie członkowie Apostolskiej Pomocy Duszom Czyśćcowym
◊◊◊

Czcigodnemu ks. Aleksandrowi Szemetowi z okazji jubileuszu 50-lecia życzymy, aby całe Twoje życie było napełnione radością, światłością i miłością. Niech Boski Zbawiciel nadal prowadzi Cię piękną, lecz niełatwą drogą powołania i służenia w naszej parafii. Zapewniamy o codziennej modlitwie.

Chór parafialny i krąg adoracyjny z Adamowicz

◊◊◊

Czcigodnemu i Drogiemu naszemu sercu księdzu prałatowi Józefowi Trubowiczowi z całego serca przesyłamy wyrazy wdzięczności za trud i ofiarną pracę na rzecz naszej parafii. Dziękujemy za głoszone Słowo Boże, za obecność wśród nas! Z okazji dnia Twego Patrona – św. Józefa - życzymy cierpliwości, dużo zdrowia i potrzebnych łask od Boga. Pamiętamy w naszej codziennej modlitwie.

Zawsze życzliwi: kl. Aleksander, kl. Jerzy, ks. Jerzy oraz starsza młodzież wraz ze swoimi dziećmi

◊◊◊

Czcigodnemu ks. Witoldowi Petelczycowi w dniu Urodzin życzymy mocy Ducha Świętego, obfitości łask Bożych, nieustannej opieki Matki Najświętszej, a także zdrowia, siły, radości, nadziei, mocnej wiary oraz pięknych plonów na Bożej niwie.

Wierni ze Szczuczyna

◊◊◊

Czcigodnemu ks. Jerzemu Kuźmiczowi w dniu Imienin życzymy dobrego zdrowia, radości, uśmiechu, optymizmu, mocnej i niezachwianej wiary, opieki Matki Bożej Miłosierdzia oraz dobrych i życzliwych ludzi na kapłańskiej drodze.

Z pamięcią w modlitwie członkowie Apostolskiej Pomocy Duszom Czyśćcowym

Czcigodnym księżom Ryszardowi Perczakowi i Ryszardowi Jakubcowi z okazji Imienin życzymy zdrowia, siły, nadziei, wytrwałości, darów Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień kapłańskiej posługi.

Z pamięcią w modlitwie członkowie Apostolskiej Pomocy Duszom Czyśćcowym

Czcigodnemu ks. Aleksandrowi Szemetowi z okazji jubileuszu 50-lecia życzymy, aby całe Twoje życie było napełnione radością, światłością i miłością. Niech Boski Zbawiciel nadal prowadzi Cię piękną, lecz niełatwą drogą powołania i służenia w naszej parafii. Zapewniamy o codziennej modlitwie.

Chór parafialny i krąg adoracyjny z Adamowicz

Numer aktualny

 

Kalendarz 2022

Kalendarz
«Słowo Życia»
na rok 2022

Kalendarz liturgiczny

 
white
Obchodzimy imieniny:
Do końca roku pozostało dni:  337

Czekamy na Wasze wsparcie

skarbonkaDrodzy Czytelnicy!
Prosimy Was o pomoc w głoszeniu Dobrej Nowiny. Czekamy na Wasze listy, artykuły, zdjęcia i wsparcie finansowe gazety. Jako jedna rodzina "Słowo Życia" pragniemy nieść słowo Boże, mówić o Chrystusie i Kościele co raz większemu gronu ludzi na Białorusi oraz poza jej granicami.